I bie të fikët duke ecur, humb jetën në Prishtinë
Policia e Kosovës njofton se një person i ka rënë të fikët duke ecur ndërsa më pas ka ndërruar jetë duke shkuar u transportuar në spital.

“Rr. “Rrahim Beqiri”, Prishtinë 23.05.2018 – 10:42. Viktima mashkull K/Shqiptar, derisa ishte duke ecur, është alivanosur dhe është shtrirë në rrugë. Viktima është dërguar në QKUK, ku është konstatuar nga ekipi mjekësor se i njëjti ka ndërruar jetë. Me vendimin e prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet për obduksion në IML”, thuhet në raportin policor.


Shtuar më 24/05/2018, ora 11:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori