Humbi jetën nga mbidoza, kjo është vajza e Çun Lajçit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një 34-vjeçare u gjet e vdekur sot në lagjen “Dardania” në Prishtinë dhe mësohet se është vajza e aktorit Çun Lajçi.

Zyra për Informim në Policinë e Kosovës ka konfirmuar se sot është gjetur një vajzë e vdekur në lagjen “Dardania” në Prishtinë.

Bëhet fjalë për Bubulina Lajçin, vajza 34-vjeçare e aktorit Çun Lajçi, e cila dyshohet se vdiq nga mbidoza.

PK-ja në rajonin e Prishtinës ka konfirmuar vdekjen e një vajze, duke shtuar se rasti është cilësuar si vdekje e dyshimtë.

Shtuar më 19/11/2017, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori