Humb një djalë në Suharekë
Faqet jozyrtare nga qyteti i Suharekës njoftojnë se një djalë me emrin Rinor Kransiq, ka humbur dhe prej dje nuk është parë.

“Qe nga dje, per te gjithe ju qe e njihni, Rinor Krasniqi ka humbur dhe nuk eshte kthyer ne shtëpi”, thuhet në njoftim.

Për të gjithë ata që kanë informacione ose e kanë parë Rinorin, kanë një adresë ku mund të lajmërohen.

"Ju lutem shperndajeni dhe nese dikush ka ndonje informacion , lajmerohuni ne numrin: 049-694-684"

Shtuar më 14/07/2018, ora 17:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori