Hoxha ironizon me aksionin e policisë: ROSU vs Albulena Haxhiu, hajde trima hajde (FOTO LAJM)

ROSU pranë banesës së Albulena Haxhiut
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Ylli Hoxha, ka postuar në llogarinë e tij në Facebook një fotografi ku ironizon me aksionin e forcave speciale për arrestimin e deputetes Albulena Haxhiu.

"ROSU (Njësia Speciale) vs. Albulena Haxhiu Hajde Trima hajde!", shkruan Hoxha mbi foton e postuar.

Deri tani, Policia nuk ka mundur të arrestojë as Albin Kurtin dhe as Albulena Haxhiun, ndërsa më herët u arrestua deputetja e AAK-së Donika Kadaj-Bujupi. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2015, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori