Homazhet e Vuçiç-it për vrasjen e Ivanoviçit (FOTO LAJM)

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç po zhvillon vizitën e tij një ditore në Kosovë, ku para një ore ishte në manastirin e Banjskës.

Ai sapo ka arritur tani në Mitrovicën veriore dhe ka vendosur kurora lulesh tek vendi ku u vra politikani serb, Oliver Ivanoviç mëngjesin e së martës.
Shtuar më 20/01/2018, ora 13:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori