Bien ndjeshëm rastet e reja, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri
Hobi i Memli Krasniqit: Me ngjeh pare (FOTO LAJM)

Ministri në largim i Kulturës, Rinisë dhe Sportit Memli Krasniqi para Luftës së Kosovës, ka treguar se hobi i tij është me "me ngjeh pare". Tani kur në vendin tonë janë krijuar kushte më të favorshme për hobin e Krasniqit, pra me "ngjeh pare", nuk dihet nëse Ministri në largim vazhdon ta ketë shprehinë e numërimit të parave, shkruan Express.

Kolegu i tij partiak ndërkaq Blerand Stavileci ka treguar se hobi i tij është futbolli, ndërsa është përpjekur të jetë më filozofik kur kanë folur se cila është moto e tij.

Fotografitë e tyre janë publikuar sipas të gjitha gjasave në ndonjë revistë shkollore, pjesë e së cilës kanë qenë edhe dy ministrat në largim. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 15:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori