Hiti më i ri në internet / I riu nga Vushtrria që dëshiron të bëhet i famshëm (VIDEO)
Ky është Behxhet Shatrolli, i cili priste rastin që një kohë të gjatë, të fliste publikisht para kamerave.

Ai ia ka dalë në qëllimin e tij, duke zënë vend në Sheshin “Skenderbeu” në Prishtinë përballë ndërtesave të Qeverisë dhe Kuvendit të Kosovës, ku ka shprehur pikëpamjet e tij për kushtet ekonomike në Kosovë, klasën politike, Kryeministrin dhe Qeverinë. /express/
Shtuar më 04/05/2015, ora 21:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori