Hetuesit gjejnë ditarin me 63 faqe të Astrit Deharit
Hetuesitcilët po merren me zbardhjen e vdekjes së akrivistit Astrit Dehari, kanë gjetur ditarin personal në dhomën e të ndjerit, i cili u përcoll mesditën e sotme për në banesën e fundit.

Është konfirmuar se se hetuesit lexojnë dhe po analizojnë çdo pjesë të ditarit të Astrit Deharit i cili është shkruar gjatë kohës së paraburgimit, transmeton "Indeksonline".

Mësohet se sipas informacioneve të siguruara, javën e kaluar Astrit Dehari është vizituar nga familjarët e tij disa herë, të cilët kanë qenë të shoqëruar nga përfaqësues të Vetëvendosjes. /albeu.com/

Shtuar më 08/11/2016, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori