Hashim Thaçi uron bashkë me familjen
Lideri i PDK-së Hashim Thaçi në Kosovë ka postuar fotografi të familjes duke e festuar Vitin e Ri 2015.

Urimi i Hashim Thaçit

"Ora po afrohet. Sofra është shtruar. Familja është pranë. Kanalet televizive ndërrohen çdo orë e çast. Për të gjithe ju - nga 3 gjenerata të familjës Thaçi, me familje të ngushtë, prindër, motër dhe mbesë, urime Viti i Ri 2015!", shkruan Thaçi. /albeu.com/


Shtuar më 02/01/2015, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori