Hashim Thaçi del në mes të borës dhe të ftohtit (FOTO LAJM)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi këtë fundjavë ka vendosur të shkojë në mal.

“Pas një jave intensive në kryeqytetet e aleatëve të Kosovës, vikendin e kalova me Endritin në bardhësitë e Sharrit. HTH”,ka shkruar ai krahas fotografisë të publikuar në Facebook.
Shtuar më 09/12/2018, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori