Hashim Thaçi nuk heq dorë nga kryeministri
Kryeministri Hashim Thaçi ka takuar sot presidenten Atifete Jahjaga.

Thaçi pas takimit ka theksuar se “zgjidha e ngërçit do të jetë në bazë të Kushtetutës dhe duke respektuar rezultatin e zgjedhjeve”.

Ai edhe njëherë ka vlerësuar se duhet një dialog mes PDK-së dhe partive të tjera.

Hashim Thaçi në takimin me Atifete Jahjagën ka qenë së bashku me Hajredin Kuçin dhe me Kadri Veselin. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2014, ora 14:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori