Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Harrojeni Hashim Thaçin dhe PDK-në
Nuk ka asnjë shans që LDK-ja të hyjë në koalicion me PDK-në e Hashim Thaçit.

Jo më kot, Lidhja Demokratike e Kosovës, sapo përfunduan zgjedhjet bëri koalicion me AAK-në e Ramush Haradinajt dhe me Nismën për Kosovën të Fatmir Limajt.

Kështu është shprehur Ismet Beqiri nga LDK-ja për Zëri-n.

"Me apo pa Hashim Thaçin, harrojeni se LDK-ja bën koalicion me PDK-në", tha Beqiri./albeu.com/


Shtuar më 02/10/2014, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori