Haradinaj: UÇK bëri luftë të drejtë
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka sqaruar se e tërë puna e kryer nga Uilliamsoni është një hap përpara drejt sqarimit të akuzave tashmë të njohura edhe për publikun.

Partia e Ramush Haradinajt ka theksuar se ajo që bën Uilliamsoni është një hap përpara drejt sundimit të shtetit ligjor në shtetin e Kosovës.

AAK thotë më tej se është e bindur se UÇK ka bërë luftë të drejtë dhe se çdo rast që trajtohet nga prokuroria është vetëm individual dhe i izoluar. /albeu.com/
Shtuar më 29/07/2014, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori