E FUNDIT/ COVID-19 nuk ndalet në Itali: Në 24 orë vdiqën 760 njerëz
Haradinaj u bën thirrje autoriteteve shqiptare të heqin taksën rrugore
Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka kërkuar nga autoritetet e Shqipërisë që të hiqet taksa rrugore.

Haradinaj shtoi se kjo taksë duket si ndëshkim për popullin e Kosovës, shkruan Indeksonline.

Për më shumë lexojeni postimin e plotë:

Isha duke u kthyer në Kosovë dhe i pashë kolonat e gjata duke e paguar taksën rrugore në Shqipëri.
Pa politikë, por i bëj thirrje autoriteteve shqiptare ta heqin këtë taksë e cila ka jo vetëm ka kosto por duket edhe si ndëshkim për popullin e Kosovës
Shtuar më 10/08/2019, ora 17:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori