Haradinaj takon minoritetet
Lideri i AAK-së Ramush Haradinaj takoi sot përfaqësuesit e Grupit Parlamentar “Gjashtë Plus”. Ky grup mbledh deputetë të komuniteteve jo serbe, në Kuvendin e Kosovës.

Takimi është konfirmuar për RTK-në edhe nga Rasim Demiri, deputet nga radhët e komunitetit boshnjak i cili ka thënë se ky takim ka qenë jo zyrtarë dhe nuk ka dashur të flasë për detajet e takimit. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 18:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori