Haradinaj sulmon Lutfi Hazirin: Turp të kesh
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se nuk pret një ushtri të vërtetë dhe se po bëhet për nevoja të brendshme të subjekteve.

Mirëpo, këtë deklaratë të Lutfi Hazirit, Haradinaj e ka quajtur për trup.

Haradinaj ka thënë se është për trup si një politikan i vendit e ofendon ushtrinë e vet.

“I kam dëgju disa poltikan, ndër ta Lutfi Hazirin, se ushtria është më pak se ushtri. Është trup kur një njeri i vendit të vet e ofendon ushtrinë e vet, vendit të vet. Ushtria e Kosovës nuk ka asgjë më pak se ushtritë e tjera të botës”, ka thënë Haradinaj.
Shtuar më 07/12/2018, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori