Haradinaj, “Qytetar Nderi” i Lezhës dhe Mamurrasit
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj do të vizitojë sot qytetin e Lezhës ku pritet të marrë edhe titullin “Qytetar Nderi”. Fillimisht kreu i AAK-së do të takohet me kryetarin e Qarkut të Lezhës, pastaj pritet të vizitojë Kalanë e Skënderbeut, në Lezhë, ndërsa më pas do të zhvillohet ceremonia e shpalljes së HaradinajQytetar Nderi” në Bashkinë e Lezhës.

Këtë titull Haradinaj do të marrë edhe nga bashkia e Mamurrasit. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2013, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori