Haradinaj: Për sot ka përfunduar gjithçka
Në një deklarët ëpër mediat lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, nga selia e partisë së tij deklaroi se përleshja mes Policisë dhe opozitës ndodhi për shkak se Policia ka dashur të arrestojë Albin Kurtin.

"Policia deshi ta arrestonte sërish Kurtin, dhe për këtë arsye ndodhi edhe përleshja me policinë në atë moment", ka thënë Haradinaj.

Gjithashtu ai theksoi se për ditën e sotme ka përfunduar gjithçka nga ana e tyre. /albeu.com/

Shtuar më 17/11/2015, ora 12:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori