Haradinaj pas punës shkon te ky vend
Kryeministri i Kosovës, njëherit edhe kryetar i AAK-së, Ramush Haradinaj pritet të merr pjesë në hapjen zyrtare të fushatës se AAK-së.

Takimi me simpatizantë të partisë se kryeministrit do të nis nga ora 17:00, dhe do të mbahet në sheshin 21.
Shtuar më 21/09/2017, ora 10:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori