Haradinaj i lë bakshish tupanxhiut në Podujevë (VIDEO)
Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka qenë dje në Podujevë, ku është takuar me qytetarë dhe përkrahës të koalicionit.

Por gjatë kohës që po shkonte drejt sallës ku do të mbahej tubimi i koalicionit PDK-AAK-Nisma, Haradinaj ka hasur në një tupanxhi.

Haradinaj është ndalur, ka nxjerrë portofolinën e tij nga xhepi, dhe i ka lënë tupanxhiut bakshish 10 euro.
Shtuar më 05/06/2017, ora 11:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori