Haradinaj i bën një dhuratë vëllait të policit të vrarë
Kryeministri Ramush Haradinaj ka vizituar sot familjen e policit të vrarë Izet Demajt. Përveç ngushllimeve, Haradinaj i ka dhuruar vëllait të Izetit, Rrustem Demajt, flamurin e shtetit të Kosovës dhe atë kombëtar.

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka qëndruar sot për ngushëllime në fshatin Vrellë të Istogut, në familjen e policit që u vra dje, Izet Demaj.

Kryeministri me këtë rast i ka dhuruar vëllait të policit të vrarë, flamurin e Republikës së Kosovës dhe atë të kombëtar.


Shtuar më 28/12/2018, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori