Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Haradinaj: Festat na japin besim në këtë jetë plot mundime
Kandidati për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-NISMA, Ramush Haradianj, ka qëndruar në Bashkësinë Islame të Kosovë për festën e Kurban Bajramit.

“Kam nderin tu uroj BIK dhe gjithë besimtarët mysliman.Gjithë shqiptarëve të dashur që e festojnë këtë festë, urime. Një jetë jo e lehtë dhe me mundime por festat na japin besim se do të shkojmë përpara me sukses e me të mira”. ka thënë ndër të tjera Haradinaj.


Shtuar më 01/09/2017, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori