Hapen kutitë e para në qytetin e Strugës, Sela bën surprizën edhe në lagjet e vështira
Janë hapur kutitë e para të votimit në qytetin e Strugës ku kreu i Aleancës për Shqiptarët Zijadin Sela është duke kryesuar bindshëm edhe në disa lagje ku më parë kishte arritur rezultate jo të mira.

Burime të Albeu.com në zonë bëjnë me dije se Sela kryeson bindshëm ndaj Ramiz Merkos së BDi-së dhe Lavdrim Elmazit të Lëvizjes Besa. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2017, ora 20:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori