Haliti i jep mend Haradinajt si të sillet me opozitën
Pëlqej
Xhavit Haliti ka provuar ta qetësojë gjendjen pas përplasjes në mes të Ramush Haradinajt dhe deputetëve të opozitës.

Ramush Haradinaj filloi të bërtiste kur e mori fjalën e tij në seancën e sotme. Por nënkryetari i Kuvendi Xhavit Haliti u mundua ta këshillojë Haradinajn.

“Mos i ngo ata, mos i ngo. se ata qatë punë e kanë, me të nxehë”, i thoshte Haliti.


Shtuar më 14/03/2018, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori