Hajnat i vjedhin kuletën nga dora
Një shqitare nga Peja ka bërë një denoncim për shkak se dy te panjohur i kanë marrë kuletën nga dora dhe janë larfuar në drejtim të paditur.

Sipas policisë, shtetësja kishtë në portofolin e saj një shumë prej 50 eurosh dhe dokumentet personale.

Ndërkohë policia po bën të mundur identifikimin e autorëve dhe kapjen e tyre. /albeu.com/


Shtuar më 27/07/2016, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori