Hajduti vjedh 100 mijë euro në një fshat të Prizrenit
Pëlqej
Edhe pse jetojmë në vitin 2018 ende ka qytetarë që nuk u besojnë bankave dhe mbajnë qindr-mijëra euroshtëpi duke rrezikuar u nga vjedhjet e hajdutëve.

Një ngjarje e tillë ka ndodhur në një fshat të Prizrenit.

Në orët e vona të mbrëmjes, policia në Prizren është njoftuar për një vjedhje të rëndë e cila ishte raportuar të ketë ndodhur në shtëpinë e një qytetari në fshatin Piranë.

Sipas raporteve hetimore thuhet se në intervalin kohor prej orës 20:20 minuta deri më 22:30 minuta dikush kishte hyrë në shtëpi dhe në një dhomë kishte marrë 100.000 euro dhe një qafore të artë

Policia bërë procedurat e hetimit së vendit të ngjarjes dha ka nisur me hetimin e rastit.


Shtuar më 28/05/2018, ora 09:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori