Hajdutët në Prishtinë po vjedhin edhe gjatë ditës
Pëlqej
Gjatë ditës së djeshme në shtëpinë e një gruaje nga Prishtina, persona të panjohur janë futur në shtëpi.

Rreth orës 17:20 dy meshkuj dhe një femër janë futur në shtëpinë e kësaj zonje. Por këta persona janë zbuluar nga ana e policisë.

Ata janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Ky është njoftimi i plotë i policisë:

Fshati Hajvali, Prishtinë 17.06.2018-17:20. Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se derisa ka qenë në shtëpinë e saj është sulmuar dhe ngacmuar nga tre persona të dyshuar, dy meshkuj K/Shqiptarë dhe një femër K/Shqiptare.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.


Shtuar më 18/06/2018, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori