Hajdutët bëjnë "kërdinë" në Skënderaj, vjedhin para dhe bizhuteri
Grabitjet në vendin tonë vazhdojnë të jenë një dukuri shqetësuese.

Një e tillë ka ndodhur të hënën në orën 19:00 në Skenderaj, njofton Policia e Kosovës.

“Ankuesi mashkull k-shqiptar ka njoftuar se të dyshuar të panjohur me forcë kishin depërtuar brenda shtëpisë së tij ku i kishin vjedhur 200 euro, stoli ari dhe bizhuteri”, thuhet në raport.

Ndryshe, nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar.
Shtuar më 14/08/2019, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori