Hajde flemë bashkë! Bebe Rexha fton meshkujt në mes të rrugës (VIDEO)
View this post on Instagram

Would you go to bed with me? @christopherkane

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar një postim në rrjete sociale me shprehjen e pazakontë për një femër.

“A shkojmë në shtrat bashkë?”- shkruan Bebe Rexhavideo e publikuar.

Në sy bie bluza që këngëtarja ka veshur, me të njëjtin mbishkrim. Me sa duket këngëtarja është pa komplekse dhe ka vendosur të ofrohet publikisht!
Shtuar më 13/07/2019, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori