Hahn nesër vizitë suprizë në Kosovë
Pëlqej
Komisioneri Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit, Johannes Hahn nesër do të jetë në Kosovë me ç’rast do të takohet me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Këtë e bën të ditur përmes një komunikate për media Zyra e Kryeministrit.

“Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim Komisionerin Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit, Johannes Hahn. Ndërtesa e Qeverisë nga ora 16:45”, thuhet në njoftimin e qeverisë


Shtuar më 16/01/2019, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori