Ndiqni LIVE në Albeu.com publikimin e "Bombës" së 5-të nga LSDM ...
Haga mbyll procesin me dėshmitarėt pėr cėshtjen Haradinaj
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Prokuroria e Tribunalit tė Hagės ka njoftuar, se mė 20 prill ka mbyllur ēėshtjen ndaj ish-komandantit tė UĒK-sė, Ramush Haradinaj, Lahi Brahimaj dhe Idriz Balaj, sa i pėrket thirrjes sė dėshmitarėve.Sipas Zėri-t me kėtė vendim Trribunali i Hagės ka ardhur nė pėrfundim tė procesit gjyqėsor ndaj ish-kryeministrit tė Kosovės. Sipas njoftimit 2 maj nė sallėn e gjyqit do tė jepen detaje tė tjera rreth kėtij rasti. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2012, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen