Haga mbyll procesin me dëshmitarët për cështjen Haradinaj
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Prokuroria e Tribunalit të Hagës ka njoftuar, se më 20 prill ka mbyllur çështjen ndaj ish-komandantit të UÇK-së, Ramush Haradinaj, Lahi Brahimaj dhe Idriz Balaj, sa i përket thirrjes së dëshmitarëve.Sipas Zëri-t me këtë vendim Trribunali i Hagës ka ardhur në përfundim të procesit gjyqësor ndaj ish-kryeministrit të Kosovës. Sipas njoftimit 2 maj në sallën e gjyqit do të jepen detaje të tjera rreth këtij rasti. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2012, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit