Greva paralizon aeroportin e Kosovës, asnjë fluturim
Pëlqej
Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” në Prishtinë që nga ora 08:00 nuk ka ateruar as fluturuar asnjë aeroplan.

Krejt kjo si pasojë e grevës së punëtorëve të Shërbimeve të Navigacionit Ajror (ASHNA) sa i përket Ligjit për Pagat.

Fluturimet dhe aterimet do të mund të zhvillohen vetëm pas orës 12:00.

Shtuar më 14/02/2019, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori