Grabitje si nëpër filma në Prishtinë (VIDEO)
Kamerat e sigurisë kanë regjistruar grabitjen e mbrëmshme të “ProCredit Bank” në Lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë. Në videon e publikuar nga Indeksonline shihen grabitësit e maskuar dhe të armatosur të cilët futen në bankë.

Duke kërcënuar punonjësit e bankës, grabitësit kanë arritur të marrin rreth 10 mijë euro duke u larguar më pas në drejtim të panjohur. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2013, ora 15:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori