Grabitje me armë në Prishtinë
Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën "Hakif Zejnullahu" në Prishtinë ka ndodhur një grabitje.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22.00.

“Ankuesi K., shqiptar ka njoftuar policinë se në lokalin e tij kanë hyrë dy të dyshuar, të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një shumë rreth 250-300">250-300 € para të gatshme”, thuhet në njoftimin policor.

Të dyshuarit për grabitje janë larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes me një makinë. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 11:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori