Grabitet një market në Rahovec
Polcia e Kosovës në raportin ditor ka bërë të ditur se ka ndodhur një vjedhje e rëndë në komunën e Rahovec, shkruan albeu.com

"Raportohet se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e një super marketi dhe nga aty kanë vjedhur kasafortën me një shumë parash dhe një sasi të konsiderueshmeduhanit. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin." thuhet në raportin e policisë./albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 15:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori