Gold Ag niset për haxh (FOTO LAJM)

Reperi i njohur Gold Ag, i cili disa herë e ka dëshmuar në publik se është një mysliman i devotshëm është nisur sot për Haxh.

Familjarët e tij e kanë konfirmuar lajmin se Gold-i ka ikur për haxh, shkruan Zëri.

Gjatë natës së shkuar, familjarët, shokët dhe të afërmit e tij i kane uruar rrugë të mbarë. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 11:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori