Gold Ag: Akuzohen luftëtarët dhe besimtarët, lirohen tradhëtarët
Ndaj arrestimit të sotëm të Shefqet Krasniqit ka reaguar Gold Ag.

Ai ka shkruar një status në facebook, ku thotë se ka ardhur një kohë, kur policia arreston hoxhallarët dhe luftëtarët dhe lë të lirë tradhëtarët dhe spiunët.

“Jetoj me nje vend ku akuzohen luftetaret e hoxhallaret / E te lire veprojne spiunat e tradhtaret”, ka shkruar këngëtari në Facebook./albeu.com/Shtuar më 04/09/2014, ora 15:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori