Gjykata Speciale fton edhe një komandant të UÇK-së (FOTO LAJM)

Gjykata Speciale ka ftuar për intervistim edhe ish-pjesëtarin e UÇK-së Samidin Xhezairin, i njohur me emrin komandant Hoxha nga Prizreni.

Ai ka marrë ftesën nga Gjykata Speciale një ditë më parë dhe pritet të udhëtojë me 4 dhjetor për intervistim.

Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e komandant Hoxhës përmes disa postimeve në Facebook.

Shtuar më 13/11/2019, ora 21:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori