Gjuriç serish në krye të Zyrës për Kosovën
Qeveria e Serbisë ka vendosur që Gjuriç përsëri të jetë në krye të Zyrës për Kosovën

Marko Gjuriç është rizgjedhur për të ushtruar detyrën e drejtorit të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën.

Ai në këtë post është zgjedhur për tre muaj, po aq sa janë zgjedhur edhe zëvendësit e tij Damjan Joviç, Zhelko Joviç dhe Dushan Kozareva, transmetojnë mediat serbe. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2017, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori