Gjuriç: Nga 4 shtatori do flasim për Marrëveshjen e Brukselit
Dialogu mes Kosovës dhe Serbisë do të rivazhdojë duke nisur që nga 4 shtatori.

I ashtëquajturi drejtor për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç tha se për marrëveshjet e arrituraBruksel mes Prishtinës dhe Beogradit do të flitet pas 4 shtatorit.

Ai tha se Beogradi nuk ka marrë ndonjë sinjalizim deri më tani nga Brukseli se duhet të zbatojë marrëveshjet e arrituraBruksel. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 11:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori