Gjuhet me gurë Qeveria e Kosovës
Policia raporton se dje një person i panjohur ka dëmtuar një xham të objektit ku gjendet Qeveria e Kosovës.

Raporti i Policisë:

Rruga “Fazli Grajçevci” Prishtinë, më 05.09.2017-14:17. Raportohet se një person i panjohur ka hedhur një guri dhe ka dëmtuar një xham në objektin e Qeverisë së Kosovës. Njësit policore në vend të ngjarjes kanë mbledhur dëshmitë relevante dhe janë duke hetuar rastin.
Shtuar më 06/09/2017, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori