Gjoba ndaj kompanive që importojnë me mbishkrimin UNMIK/Kosovo
Shtatë kompani kosovare që importojnë produkte nga shtetet e rajonit, me mbishkrimin UNMIK/Kosovo, janë gjobitur nga inspektorët e tregut të Ministrisë se Tregtisë dhe Industrisë.

Ato janë gjobitur prej 2,500 deri në 3,500 euro, varësisht nga sasia e zbuluar e mallrave më këto mbishkrime. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2012, ora 13:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori