Gjendet trupi i pajetë i një studenti në Mitrovicën veriore
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Në pjesën veriore të Mitrovicës është gjetur trupi i pajetë i studentit me iniciale I. C. 32 vjeç, i cili studionte në Universitetin e Mitrovicës veriore.

Sipas autoriteteve trupi i pajetë u gjet në rrugën Lola Ribar.

Shefi rajonal i operacioneve të policisë së Kosovës, Zelko Bojic, ka thënë se trupi i pajetë i një të riu është gjetur në apartamentin e tij, ndërsa lajmin për vdekjen e tij e ka njoftuar shoku i të vdekurit.

Ende nuk janë bërë të ditura arsyet që kanë çuar në vdekjen e të riut, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2016, ora 15:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.