Gjendet një kufomë në veri të Mitrovicës
veri të Mitrovicës u gjet mëngjesin e sotëm kufoma e një mashkulli. Trupi është gjetur afër ish objektit ushtarak në veri të Mitrovicës. Policia njoftoi se po heton për identifikimin e kofomës dhe shkaqeve të vdekjes.Shtuar më 01/02/2014, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori