Gjendet një kufomë në Prishtinë
Një i moshuar është gjetur pa shenja jete në Prishtinë. 71-vjeçari ndodhej prapa Pallatit të Rinisë në Prishtinë.

Lajmin e ka konfirmuar edhe Bajram Krasniqi nga Policia e Kosovës.

“ Në orën 13.45, policia është njoftuar se prapa Pallatit të Rinisë ndodhet pa shenja jete një i moshuar, 71-vjeç. Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi e emergjencës dhe nuk dihet a është vdekje natyrore apo dhunshme”, tha Krasniqi.


Shtuar më 27/09/2018, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori