Gjendet i vetëvrarë në një fushë afër Gjakovës
Policia e Gjakovës ka gjetur pa shenja jete trupin shtetasit Arben H., në afërsi të fshatit Slloven të Gjakovës. Bazuar në të dhënat paraprake me shumë mundësi Areben H. është vetëvrarë, megjithatë ende nuk kanë dalë verikimet përfundimtare, shkruan Koha Ditore.

Trupi i pajetë është dërguar për të bërë ekspertizën, ndërsa arma me të cilën është vrarë është marrë nga hetuesit regjionalë dhe do të ekzaminohet nga eksperti kriminalistik. /albeu.com/


Shtuar më 21/05/2013, ora 17:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori