Gjendet i vdekur personi që ishte zhdukur në Pejë
Policia e Pejës njofton se është gjetur i vdekur personi i cili ishte raportuar i zhdukur të martën.

Policia bashkë me njësitë e kërkim shpëtimit të FSK-së dhe zjarrfikësit, në vendin e quajtur “Varri i Sykës” kanë gjetur pa shenja jete personin nga fshati Shtupeq i Madh.

Policia po merret me rastin dhe priten veprimet tjera.


Shtuar më 14/06/2018, ora 12:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori