Gazetarët takojnë presidenten Jahjaga
Atifete Jahjaga
Një delegacion i gazetarëve nga mediat e Kosovës, pritet të takohet sot me presidenten Atifete Jahjaga për të biseduar për nenet 37 dhe 38 të Kodit Penal të cilat sipas tyre cënpjnë lirinë e medias.

Ata shpresojnë që presidentja Jahjaga të mos ta miratojë këtë ligj duke lënë mundësi për ta ndrzshuar ligjin. /albeu.com/


Shtuar më 25/04/2012, ora 09:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori