Gashi: Zgjidhja e krizës politike? Zgjedhjet
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës dhe anëtari i Këshillit Drejtues të PDK-së, Latif Gashi ka thënë se dalja nga kriza aktuale politike mund të arrihet përmes zgjedhjeve të jashtëzakonshme.

Sipas një postimi në profilin e tij në "Facebook", Gashi, i ka quajtur humbëse partitë e koalicionit paszgjedhor. /albeu.com/

Ja postimi i plotë:

"Humbësat nuk kan çka humbin edhe pse i humbën gjashtë palë zgjedhje: tri lokale e tri nacionale! Tani e katër muaj po veprojn kundër vullnetit të popullit, kundër rendit kushtetues! Zgjidhja=zgjedhjet . LG”.
Shtuar më 11/10/2014, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori