Gashi: Ukë Rugova nuk është liruar
Disa media kanë hapur lajmin se djali i Ibrahim Rugovës, Ukë Rugova është liruar.

Mirëpo, një lajm i tillë nuk është i vërtetë.

“Ukë Rugova nuk është liruar nga paraburgimi, unë gjendem në veri të Mitrovicës dhe nuk kam dhënë asnjë prononcim se Ukë Rugova është liruar, por do të ishte mirë të lirohej”, tha Gashi për Zëri.

Sipas medias në fjalë, Ukë Rugoiva gjendet akoma në paraburgim. /albeu.com/




Shtuar më 25/06/2014, ora 11:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori